Ultimate magazine theme for WordPress.

بهترین کفش مخصوص پیاده روی

13

بهترین کفش پیاده رویاغلب به کسانی که قصد کاهش وزن و تناسب اندام دارند پیاده روی پیشنهاد می‌شود. این سوال برای افراد مختلف پیش می‌آید که آیا پیاده روی برای کاهش وزن کافی است؟

پزشکان روزانه حداقل یک ساعت پیاده‌روی را توصیه می‌کنند و این پیشنهاد محدود به هیچ سن و جنسیتی نیست.

به نقل از My fitness pal، در سال‌های اخیر ورزش‌هایی همچون کراس فیت، اینتر وال و غیره پر طرفدار شده‌اند. با این حال پیاده روی همچنان جزو ورزش‌هایی است که محبوبیت زیادی دارد و به افراد برای کاهش وزن پیشنهاد می‌شود.

هرجایی که زندگی کنید و در هر شرایطی که باشید بدون هیچ وسیله‌ و تجهیزات خاصی می‌توانید پیاده‌روی کنید و با این طریق سلامتی و تناسب اندام خود را حفظ کنید

اما شرط لازم و کافی یک پیاده‌روی خوب تنها یک چیز است: کفش مناسب.

با پیشرفت فناوری کفش‌های ویژه‌ای برای هر یک از رشته‌های ورزشی طراحی و ساخته شده‌اند که بر اساس نیازها و فشاری که به هر یک از عضلات وارد می‌شود فشار وزن کاربر خود را روی کفی کفش تقسیم و تحمل می‌کنند.

کارخانه‌ی نهرین از سال‌ها پیش تولید کفش‌های راحت و استاندارد را در برنامه‌ی کار خود قرار داده و تولیداتش در کنار کفش‌های چند کارخانه‌ی خوش‌نام و قدیمی دیگر جزء افتخارات کالاهای ایرانی محسوب می‌شود.

کفش پیاده روی

این کارخانه با استفاده از مدرنترین و بهترین ماشین آلات و فرایندهای تولیدی صنعت کفش در تولید انواع پایپوش های صنعتی در سه سیستم پلی اورتان ( P.U )، پی وی سی ( P.V.C ) و اوآ ( E.V.A ) نام خود را در ردیف یکی از شایسته ترین تولید کنندگان این محصولات قرار داده است.

یکی از تولیدات زیر مجموعه‌ محصولات این کارخانه که با نام آلبرتینی تولید می‌شود مخصوص پیاده‌روی است.

در ساختار کفش‌های آلبرتینی از مواد و الیافی نرم و سبک استفاده شده تا این محصولات انتخابی مناسب برای راه‌رفتن‌های طولانی باشند. جدا از طراحی مدرن و مناسب برای راه رفتن و دویدن، کیفیت بالای لاستیک کف و الیاف رویه‌ی کفش مخصوص پیاده روی مردانه آلبرتینی مدل ایتالیا ۱۰۲۷ از آن محصولی استاندارد و راحت ساخته است. این کفش در بازه‌ی گسترده‌ای از سایزهای مختلف برای آقایان ساخته شده است.


نظر شما خیلی مهمه، لطفا نظر بدین

ایمیل شما به هیچ وجه منتشر نمیشه.