Ultimate magazine theme for WordPress.

آموزش خرید قسطی یا اقساطی از دیجی کالا ?

0

خبر خوب اینکه خرید اقساطی از دیجی کالا امکان پذیر شد و شما می توانید بصورت قسطی کالای خود را از دیجی کالا خریداری کنید.

دیجی کالا به کمک «دیجی‌پی»، پیش ثبت‌ نام طرح خرید اقساطی محصولات را برای کاربران خود آغاز کرد.

کیف پول فروش اقساطی دیجی‌پی محصول جدیدی از گروه دیجی‌کالا است که مرحله آزمایشی آن راه‌اندازی شده و در مرحله اول برای تسهیل خرید مشتریان وفادار دیجی‌کالا طراحی شده است. در مراحل بعد این محصول برای سایر پذیرندگان دیجی‌پی هم در دسترس قرار خواهد گرفت. پیش ثبت‌نام طرح خرید اعتباری روز گذشته، ۱۹ آبان ۱۳۹۸ آغاز و در ۲۴ ساعت گذشته ظرفیت فاز اول این طرح با پیش ثبت‌نام ۱۰۰ هزار نفر از کاربران اپلیکیشن دیجی‌پی تکمیل شد.

آموزش ثبت نام برای خرید اقساطی از دیجی کالا

با اپلیکیشن دیجی پی شما می توانید تمامی نیازهای پرداخت و دریافت خود را از طریق آن انجام دهید و گزارش های کامل و دقیقی از تراکنش های آنلاین خود داشته باشند.

افرادی که قصد خرید اقساطی محصولات دیجی کالا (اعم از اجناسی که تامین‌کننده آنها خود دیجی‌ کالا باشد یا فروشنده‌های دیگر به جز کالاهای سوپرمارکتی) را دارند، ابتدا از لینک زیر اپلیکیشن دیجی پی را دانلود و نصب کنید:

دریافت اپلیکیشن

بعد از  نصب آخرین نسخه از اپلیکیشن دیجی‌پی به بخش خرید اقساطی مراجعه کرده و ثبت‌نام اولیه برای ورود به این طرح را انجام دهید.

 

مراحل ثبت‌ نام اولیه خرید اقساطی از دیجی‌ کالا از طریق دیجی‌ پی محدود به ارائه نام و نام خانوادگی، شماره موبایل و ذکر حساب یا حساب‌ های بانکی است. حداقل مبلغ خرید باید صد هزار تومان باشد تا وارد چرخه خرید اقساطی شود.

این فرایند نیازی به ضامن ندارد و دیجی‌ پی با دریافت شماره حساب‌ های فعال کاربران، احراز هویت و اعتبارسنجی اولیه را انجام می‌ دهد. اعتبار سنجی اولیه که با سیستم‌های رایج اعتبارسنجی بانکی و سیستم اعتبارسنجی توسعه یافته دیجی‌پی، بر اساس رفتار و سوابق کاربر انجام می‌شود.

 

دیجی کالا از عصر امروز با ارسال پیامک تلاش کرده کاربران فعالش را در جریان این روند قرار دهد. با توجه به افزایش بی رویه قیمت کالاها در کشورمان، انتظار می رود کاربران از این طرح جدید استقبال کنند.

اعتبار تخصیص یافته به افراد حداکثر ۱۰۰ میلیون ریال می باشد و مدت بازپرداخت ۶ ماهه با سود فروش اقساطی به مبلغ ۱۰/۳ میلیون ریال است. همچنین علاوه بر اعتبارسنجی بانکی و سابقه خرید در دیجی‌کالا کد ثبت‌نام نیز به کاربران اعلام شده و براساس این کد، تقدم زمانی افرادی که در این طرح پیش‌ثبت‌نام کرده‌اند، در نظر گرفته خواهد شد.

نظر شما خیلی مهمه، لطفا نظر بدین

ایمیل شما به هیچ وجه منتشر نمیشه.